Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan değişim başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak değişim yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 7 gün içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

Değişim için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir;

- Değişim Ürünleri FATURASI ile birlikte YURTİÇİ KARGO ile fatura üzerindeki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. (Yurtiçi kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.Değişimlerdeki kargo ücretleri alıcı ve satıcı tarafından yarı yarıya karşılanmaktadır.)

 

- Değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.

- Değişimlerde Kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanacaktır.

- Değişim için  0 536 494 51 54 numaralı hattımızdan iletişime geçmeniz gerekmektedir.

- Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade kapsamına girmektedir.

- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve mislinabutik.com tarafından sizinle iletişime geçilerek değişim işlemleri yapılır.

- İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. mislinabutik.com bu duruma müdahale edemez.

 

KAMPANYALI ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VE İADE YOKTUR!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR